Skip to content Skip to footer
Faceland Amsterdam Overtoom

Faceland Amsterdam Overtoom

4.1
183 reviews
Schrijf een review →

Introductie: Waar Amsterdams Karakter en Medische Precisie Samenkomen Welkom bij Faceland Amsterdam Overtoom, een dynamisch expertisecentrum gelegen in het hart van de stad, waar we geloven dat schoonheid voor iedereen bereikbaar moet zijn zonder concessies te doen aan kwaliteit. In onze kliniek bieden wij een integer en hoogwaardig platform voor iedereen die streeft naar een vitale, krachtige uitstraling. Onze filosofie is gebaseerd op 'The Faceland Standard'; wij verzachten de tekenen van de tijd met uiterste precisie, terwijl uw authentieke karakter en natuurlijke mimiek volledig gewaarborgd blijven. Onder leiding van uiterst deskundige, BIG-geregistreerde artsen staat uw veiligheid onvoorwaardelijk op de eerste plaats. Bij Faceland Amsterdam Overtoom nemen we de tijd voor een helder consult, omdat we geloven dat transparantie de basis is voor een resultaat dat werkelijk bij u past.

De Faceland Methode: Efficiëntie, Balans en de "Invisible Touch" Wat Faceland aan de Overtoom werkelijk uniek maakt, is de combinatie van een nuchtere aanpak en de focus op de "Invisible Touch". Wij streven naar resultaten die zo natuurlijk integreren dat men alleen opmerkt dat u er bijzonder uitgerust en stralend uitziet, terwijl de medische handeling onzichtbaar blijft. De Faceland Methode kenmerkt zich door een superieure analyse van uw gezichtsarchitectuur. Wij kijken naar het gelaat als een harmonieus geheel en herstellen volume en ontspanning precies daar waar het de natuurlijke balans versterkt, altijd met een vakkundige en subtiele hand.

Integriteit vormt het fundament van onze zorg. Wij werken uitsluitend met internationaal erkende A-merken op het gebied van injectables, waarvan de veiligheid door jarenlang onderzoek is gewaarborgd. In onze kliniek heerst een professionele en toegankelijke cultuur; wij adviseren u eerlijk over wat technisch haalbaar is en wat het beste resultaat geeft voor uw uitstraling op de lange termijn. Bij Faceland Amsterdam Overtoom kiest u voor een medische partner die kwaliteit, eerlijke tarieven en esthetische perfectie naadloos met elkaar verbindt.

Onze Uitgebreide Specialisaties en Signature Behandelingen:

  • Gepersonaliseerde Botox-verfijning: Voor een open blik door expressielijnen met precisie te verzachten zonder expressieverlies.

  • Volumeherstel met Fillers: Hoogwaardige hyaluronzuur fillers voor het subtiel accentueren van jukbeenderen en kaaklijn.

  • Faceland Signature Lips: Voor natuurlijk volle en perfect gedefinieerde lippen.

  • Huidversteviging met Profhilo: De ideale methode voor natuurlijke huidversteviging en diepe hydratatie.

  • Specialistische Traangootcorrectie: Voor een direct frissere blik door schaduwen onder de ogen veilig te egaliseren.

  • Liquid Facelift: Een integrale benadering waarbij we balans en jeugdigheid in het gezicht herstellen.

Tarieven en de Belofte aan de Overtoom:

  • Het Heldere Consult: Uw traject begint met een professionele analyse en een eerlijk behandelplan.

  • Botox Behandelingen: Zeer toegankelijke tarieven vanaf circa €95,- per zone.

  • Filler Behandelingen: Premium hyaluronzuur vanaf circa €180,- per ml.

  • Kwaliteitsborging: Bij Faceland investeert u in de expertise van een marktleider en uw eigen natuurlijke schoonheid.

Minder lezen«

Introductie: Waar Amsterdams Karakter en Medische Precisie Samenkomen Welkom bij Faceland Amsterdam Overtoom, een dynamisch expertisecentrum gelegen in het hart van de stad, waar we geloven dat schoonheid voor iedereen bereikbaar moet zijn zonder concessies te doen aan kwaliteit. In onze kliniek bieden wij een integer en hoogwaardig platform voor iedereen die streeft naar een vitale, krachtige uitstraling. Onze filosofie is gebaseerd op 'The Faceland Standard'; wij verzachten de tekenen van de tijd met uiterste precisie, terwijl uw authentieke karakter en natuurlijke mimiek volledig gewaarborgd blijven. Onder leiding van uiterst deskundige, BIG-geregistreerde artsen staat uw veiligheid onvoorwaardelijk op de eerste plaats. Bij Faceland Amsterdam Overtoom nemen we de tijd voor een helder consult, omdat we geloven dat transparantie de basis is voor een resultaat dat werkelijk bij u past.

De Faceland Methode: Efficiëntie, Balans en de "Invisible Touch" Wat Faceland aan de Overtoom werkelijk uniek maakt, is de combinatie van een nuchtere aanpak en de focus op de "Invisible Touch". Wij streven naar resultaten die zo natuurlijk integreren dat men alleen opmerkt dat u er bijzonder uitgerust en stralend uitziet, terwijl de medische handeling onzichtbaar blijft. De Faceland Methode kenmerkt zich door een superieure analyse van uw gezichtsarchitectuur. Wij kijken naar het gelaat als een harmonieus geheel en herstellen volume en ontspanning precies daar waar het de natuurlijke balans versterkt, altijd met een vakkundige en subtiele hand.

Integriteit vormt het fundament van onze zorg. Wij werken uitsluitend met internationaal erkende A-merken op het gebied van injectables, waarvan de veiligheid door jarenlang onderzoek is gewaarborgd. In onze kliniek heerst een professionele en toegankelijke cultuur; wij adviseren u eerlijk over wat technisch haalbaar is en wat het beste resultaat geeft voor uw uitstraling op de lange termijn. Bij Faceland Amsterdam Overtoom kiest u voor een medische partner die kwaliteit, eerlijke tarieven en esthetische perfectie naadloos met elkaar verbindt.

Meer lezen»

Faceland Amsterdam Overtoom prijslijst

Botox
1 zone Bocouture vanaf € 95 / per zone
1 zone Botox (Allergan) vanaf € 120 / per zone
2 zones vanaf € 195 / per behandeling
3 zones vanaf € 245 / per behandeling
Kaakspier (bruxisme) vanaf € 195 / per behandeling
Gummy Smile vanaf € 70 / per behandeling
Hangende mondhoeken vanaf € 70 / per behandeling
Baby botox vanaf € 70 / per behandeling
Lipflip vanaf € 70 / per behandeling
Wenkbrauwlift vanaf € 70 / per behandeling
Fillers
Lippen 0,5 ML vanaf € 175 / per behandeling
2 ML hyaluronzuur filler vanaf € 330 / per behandeling
Filler Belotero vanaf € 185 / per ML
Lippen 1 ML Juvéderm vanaf € 305 / per ML
Lippen 1 ML vanaf € 180 / per ML
MaiLi filler vanaf € 185 / per ML
Filler Teosyal vanaf € 500 / per ML
Traangroeve vanaf € 400 / per ML
Fillers overige
Radiesse vanaf € 270 / per behandeling
Skinbooster / Profhilo
Profhilo vanaf € 280 / per behandeling
Overige injectables
Hyaluronidase (filler oplossen) vanaf € 135 / per behandeling
Gezichtschirurgie
Ooglidcorrectie vanaf € 495 / per behandeling

Kliniektarieven door Faceland Amsterdam Overtoom

Gespecialiseerd in
BotoxFillersProfhilo
Chirurgie
Kliniek opgericht2010
AdresOvertoom 231A, 1054 HV Amsterdam, Nederland
Faceland Amsterdam Overtoom

Actieve specialisten

BSc. Tess Termijn
BSc. Tess Termijn
Functie
Getalenteerd
Botox zone vanaf
€ 95
Filler per ml vanaf
€ 185
Bekijk deze specialist
Dr. Dennis van der Kruijs
Dr. Dennis van der Kruijs
Functie
Getalenteerd
Botox zone vanaf
€ 95
Filler per ml vanaf
€ 185
Bekijk deze specialist
Drs. Rekha Gupta
Drs. Rekha Gupta
Functie
Getalenteerd
Botox zone vanaf
€ 95
Filler per ml vanaf
€ 185
Bekijk deze specialist
BSc. Guno Berkleef
BSc. Guno Berkleef
Functie
Getalenteerd
Botox zone vanaf
€ 95
Filler per ml vanaf
€ 185
Bekijk deze specialist
Drs. Sophie Huang
Drs. Sophie Huang
Functie
Getalenteerd
Botox zone vanaf
€ 95
Filler per ml vanaf
€ 185
Bekijk deze specialist
Drs. Floor Steenwinkel
Drs. Floor Steenwinkel
Functie
Basisarts, Arts
Botox zone vanaf
€ 95
Filler per ml vanaf
€ 185
Bekijk deze specialist
MA
Drs. Michelle Alders
Functie
Getalenteerd
Botox zone vanaf
€ 95
Filler per ml vanaf
€ 185
Bekijk deze specialist
Drs. Muriëlle van Engelen
Drs. Muriëlle van Engelen
Functie
Cosmetisch Arts KNMG,...
Botox zone vanaf
€ 95
Filler per ml vanaf
€ 185
Bekijk deze specialist

Faceland Amsterdam Overtoom Reviews

I recently had an upper bleph with Dr Serge Steenen. A couple of weeks before the procedure, I joined a group consultation call - my experience during the procedure was exactly as he described on...

Na

Nat Nat

Reviewed on: June 14, 2026

Jaren geleden ben ik meerdere keren behandeld bij Faceland Schipholrijk en daar was ik altijd tevreden over. Juist daarom ben ik tijdens een verblijf in Nederland opnieuw teruggegaan naar Faceland, dit keer naar de locatie...

Sh

Shirley Elisabeth de Jong

Reviewed on: May 24, 2026

De eerste keer dat ik daar binnenkwam vond ik het erg vreemd meid achter de balie zat te face timen met haar vriendinnen erg onprofessioneel. Nu ben ik goed geholpen door de arts alleen werkt...

Di

Dilara Ongun

Reviewed on: May 20, 2026

Vandaag weer bij Floor geweest voor m’n frons en lijntjes bij mn mond, altijd super professioneel met het mooiste resultaat!

Mi

Mirjam

Reviewed on: May 11, 2026

Vi

Viviani Godoy

Reviewed on: May 7, 2026

Helaas is één ster nog teveel. Mijn ervaring bij Faceland Amsterdam Overtoom was op alle fronten ondermaats: van de medische nazorg tot de klantvriendelijkheid. ​Ik kwam voor een botox-aanbieding (3 zones), maar de nasleep was...

An

Angel Of Angels

Reviewed on: April 25, 2026

No aftercare whatsoever, I have puckered scaring and dents in my face and im being to wait until September when Dr robin is back for a revision! Disgusting considering how much publicity they've had off...

Ja

Jack

Reviewed on: April 14, 2026

I recently moved to Amsterdam and, as I always do, started looking for a trusted “beauty doctor.” Tess Termijn truly stands out, not only is she highly professional and attentive, but she also has an...

Iu

Iulia Dancila

Reviewed on: April 6, 2026

6 week post op for me with Dr Emran Aliova. Was originally supposed to have Dr serge. I am so happy and pleased with every step of my surgery with faceland and Emran. So friendly,...

Da

Danni G

Reviewed on: March 28, 2026

I have been waiting for two years just to get onto the waiting list( blepharoplasty), despite being told by the clinic that it would only take 2–3 months. After emailing to ask about the delay,...

Ka

Kamila Wieczorek

Reviewed on: March 22, 2026

Really awful service I'm profoundly deaf had to battle to get a video conversation yet Dr's face was half hidden therefore I couldn't even try to lipread .I've never has anything like zoom or video...

Jo

Josephine Reilly

Reviewed on: February 19, 2026

ik vind dat ik heel goed geholpen ben, ben heel tevreden.

Pr

Prisca Haltman

Reviewed on: January 30, 2026

Incompetent doctors (no plastic surgeons.) Botox is a powder. Bocouture Is also a powder. Most botulinum toxines are. Only Innotox already has the saline added beforehand but it’s not approved for the European and American...

Ja

Jaimee van Zanen

Reviewed on: January 28, 2026

Had the best experience and 16 months later I’m still loving my amazing eyelids for the first time in my life

Mi

Mishelle Field

Reviewed on: January 5, 2026

Vanaf het moment dat ik binnenkwam voelde ik me écht gehoord. Floor liep iets uit, maar nam alsnog heel rustig en zorgvuldig de tijd voor mij. Haar uitleg was glashelder, geen haast, geen druk —...

Ch

Cha

Reviewed on: December 2, 2025

Geweest voor lip filler bij Sophie Huang. Super mooi en symmetrisch gedaan! Ze geeft ook eerlijk advies. Ben er super blij mee!

Wh

Whitney Hendriks

Reviewed on: November 12, 2025

e

e kotodama

Reviewed on: November 9, 2025

Wij hadden vanochtend om 10:15 een afspraak, in de bevestigingsmail stond dat we 10 minuten van tevoren aanwezig moesten zijn. Wij stonden om 10:00 voor de deur, minstens 6x aangebeld maar niemand deed open. Lichten...

Ki

Kiki

Reviewed on: November 9, 2025

Murielle van engelen was absolutely amazing and made me feel so comfortable. She did an amazing job and recommend her to anyone

Le

Leila Kazemi

Reviewed on: October 22, 2025

Masetter botox laten zetten door Dr van der Kruijs . Gelijk al geen last meer gehad van knarsen. Goed geholpen :)

T

T H

Reviewed on: October 20, 2025

ca

cathy

Reviewed on: September 18, 2025

Uneven filler placed in my chin and jaw has left me looking less symmetrical than I came in looking. Now I must pay for the filler to be dissolved and refilled by an experienced practitioner....

Al

Alesha Burgess

Reviewed on: September 14, 2025

Super blij met Tess! Ze neemt goed de tijd voor je en luistert naar je wensen. Zeker de moeite waard om voor naar Amsterdam te rijden.

Sa

Sanna van Tuil

Reviewed on: August 29, 2025

Tess Termijn heeft de botox behandeling top gedaan. Absolute aanrader!!

Ma

Maeve Morris

Reviewed on: August 21, 2025

Ik ben nu twee keer in één week bij Tess van Faceland geweest en ik kan alleen maar zeggen: top! Tess is écht superkundig en weet ontzettend veel over haar vak. Ze neemt de tijd...

An

Anouk Visser

Reviewed on: August 15, 2025

Ik ben heel blij met lip injecties van guino berkleef.

Ta

Tamana Diana Ahmadi

Reviewed on: August 9, 2025

Ma

Marjo Duiveman

Reviewed on: August 8, 2025

Mijn ervaring met drs. Rekha Gupta was buitengewoon positief. Vanaf het eerste contact straalde zij professionaliteit en vertrouwen uit. Haar kundigheid als cosmetisch arts is direct merkbaar: ze werkt zorgvuldig, denkt actief mee en geeft...

Ra

Rajâa Ourchane

Reviewed on: July 30, 2025

FANTASTISCH, vanmorgen om 9uur online een afspraak gemaakt voor lip fillers en wat botox en ik kon om 13u al terecht. Ik ben al bij heel wat klinieken geweest in Amsterdam waaronder house of bratz...

Mi

Michel Maas

Reviewed on: July 20, 2025

Mijn arts was Dennis, hij heeft de fillers precies na wens gedaan. Eindresultaat was prachtig

ro

roxanne fleere

Reviewed on: July 13, 2025

Tijdens de behandeling heeft de behandelend arts vier keer opnieuw geprikt omdat hij zelf niet tevreden was met het resultaat. In eerste instantie gaf dat mij vertrouwen. Hij zei zelfs: “je bent mijn visitekaartje, dus...

Mi

Milan Joya Schoenmaker

Reviewed on: June 16, 2025

Het resultaat moet ik nog even afwachten omdat dit en week geleden is , maar wel wil ik mijn complimenten uitdelen aan de receptioniste die daar werkt , ik kwam met mijn zoontje van 3...

ju

justt ikeee

Reviewed on: June 9, 2025

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost Botox bij Faceland Amsterdam Overtoom?

Wat is de prijs van fillers bij Faceland Amsterdam Overtoom?

Hoe zijn de ervaringen bij Faceland Amsterdam Overtoom?

Wat is het adres van Faceland Amsterdam Overtoom?

Footer Example
Ontvang €10 Korting!

Krijg korting op je eerste behandeling.

Ontvang direct je kortingscode en mis nooit meer een exclusieve deal.

× Fijn dat je er bent! Waar kunnen we je bij helpen?