Skip to content Skip to footer
Dokter Finn Kliniek Laren

Dokter Finn Kliniek Laren

Introductie: Waar Medisch Meesterschap het Gooise Karakter Ontmoet Welkom bij Dokter Finn Kliniek in Laren, een vooraanstaand expertisecentrum waar we geloven dat cosmetische geneeskunde een eerbetoon moet zijn aan uw eigenheid. In onze kliniek in het hart van Laren bieden wij een integer en hoogwaardig platform voor iedereen die streeft naar een vitale, uitgeruste blik zonder aan authenticiteit in te boeten. Onze filosofie is gebaseerd op 'Refined Elegance'; wij verzachten de sporen van de tijd met uiterste precisie, terwijl uw karakteristieke mimiek volledig behouden blijft. Onder leiding van uiterst deskundige, BIG-geregistreerde artsen staat uw veiligheid bij ons onvoorwaardelijk op de eerste plaats. Bij Dokter Finn Kliniek nemen we uitgebreid de tijd voor een diepgaand consult, omdat we geloven dat een resultaat dat werkelijk bij u past, begint bij een scherp oog voor detail.

De Finn Methode: Gezichtsarchitectuur en de "Invisible Touch" Wat Dokter Finn Kliniek werkelijk uniek maakt, is onze passie voor de "Invisible Touch". Wij streven naar resultaten die zo naadloos integreren dat men alleen opmerkt dat u er bijzonder goed uitziet, terwijl de medische handeling onzichtbaar blijft. De Finn Methode begint daarom altijd met een nauwkeurige analyse van uw gezichtsarchitectuur en natuurlijke dynamiek. Wij zien het gezicht als een harmonieus geheel en herstellen volume en ontspanning daar waar het uw natuurlijke schoonheid versterkt.

Integriteit vormt het onwrikbare fundament van onze zorg in Laren. Wij werken uitsluitend met internationaal erkende A-merken op het gebied van injectables, waarvan de veiligheid door jarenlang klinisch onderzoek is gewaarborgd. In onze kliniek heerst een cultuur van discretie en transparantie; wij adviseren u eerlijk over wat uw uitstraling werkelijk ten goede komt op de lange termijn. Bij Dokter Finn Kliniek kiest u voor een medische partner die streeft naar perfectie in elke nuance, zodat u met een hernieuwd zelfvertrouwen de deur uitstapt.

Onze Uitgebreide Specialisaties en Signature Behandelingen:

  • Gepersonaliseerde Botox-verfijning: Voor een open en ontspannen blik door expressielijnen met precisie te verzachten.

  • Volumeherstel met Fillers: Hoogwaardige hyaluronzuur fillers voor het subtiel accentueren van de jukbeenderen en kaaklijn.

  • Finn Signature Lips: Lipbehandelingen gericht op hydratatie en zachte definitie, passend bij uw gezicht.

  • Specialistische Traangootcorrectie: Voor een direct frissere blik door holtes onder de ogen veilig te egaliseren.

  • Huidverbetering met Profhilo: De ultieme methode voor natuurlijke huidversteviging en een gezonde glow van binnenuit.

  • Full Face balancing: Een integrale benadering waarbij we balans en jeugdigheid in het gehele gezicht herstellen.

Tarieven en de Belofte in Laren:

  • Het Grondige Consult: Uw traject begint met een diepgaande analyse en een eerlijk behandelplan op maat.

  • Botox Behandelingen: Vanaf circa โ‚ฌ150,- per zone. Wij garanderen medische topkwaliteit.

  • Filler Behandelingen: 1 ml vanaf circa โ‚ฌ380,-. De prijs weerspiegelt onze expertise en premium materialen.

  • Profhilo: Vanaf circa โ‚ฌ300,- per sessie. Bij Dokter Finn Kliniek investeert u in kwaliteit, discretie en natuurlijke schoonheid.

Minder lezen«

Introductie: Waar Medisch Meesterschap het Gooise Karakter Ontmoet Welkom bij Dokter Finn Kliniek in Laren, een vooraanstaand expertisecentrum waar we geloven dat cosmetische geneeskunde een eerbetoon moet zijn aan uw eigenheid. In onze kliniek in het hart van Laren bieden wij een integer en hoogwaardig platform voor iedereen die streeft naar een vitale, uitgeruste blik zonder aan authenticiteit in te boeten. Onze filosofie is gebaseerd op 'Refined Elegance'; wij verzachten de sporen van de tijd met uiterste precisie, terwijl uw karakteristieke mimiek volledig behouden blijft. Onder leiding van uiterst deskundige, BIG-geregistreerde artsen staat uw veiligheid bij ons onvoorwaardelijk op de eerste plaats. Bij Dokter Finn Kliniek nemen we uitgebreid de tijd voor een diepgaand consult, omdat we geloven dat een resultaat dat werkelijk bij u past, begint bij een scherp oog voor detail.

De Finn Methode: Gezichtsarchitectuur en de "Invisible Touch" Wat Dokter Finn Kliniek werkelijk uniek maakt, is onze passie voor de "Invisible Touch". Wij streven naar resultaten die zo naadloos integreren dat men alleen opmerkt dat u er bijzonder goed uitziet, terwijl de medische handeling onzichtbaar blijft. De Finn Methode begint daarom altijd met een nauwkeurige analyse van uw gezichtsarchitectuur en natuurlijke dynamiek. Wij zien het gezicht als een harmonieus geheel en herstellen volume en ontspanning daar waar het uw natuurlijke schoonheid versterkt.

Integriteit vormt het onwrikbare fundament van onze zorg in Laren. Wij werken uitsluitend met internationaal erkende A-merken op het gebied van injectables, waarvan de veiligheid door jarenlang klinisch onderzoek is gewaarborgd. In onze kliniek heerst een cultuur van discretie en transparantie; wij adviseren u eerlijk over wat uw uitstraling werkelijk ten goede komt op de lange termijn. Bij Dokter Finn Kliniek kiest u voor een medische partner die streeft naar perfectie in elke nuance, zodat u met een hernieuwd zelfvertrouwen de deur uitstapt.

Meer lezen»

Bij Dokter Finn is iedereen welkom

Dokter Finn Kliniek Laren prijslijst

Botox
1 zone Azzalure vanaf โ‚ฌ 149 / per zone
2 zones vanaf โ‚ฌ 275 / per behandeling
3 zones vanaf โ‚ฌ 375 / per behandeling
Baby botox vanaf โ‚ฌ 85 / per behandeling
Fillers
Lippen 0,5 ML vanaf โ‚ฌ 299 / per behandeling
Lippen 1 ML vanaf โ‚ฌ 249 / per ML
Restylane vanaf โ‚ฌ 349 / per ML
Traangroeve vanaf โ‚ฌ 349 / per ML
Fillers overige
Sculptra vanaf โ‚ฌ 599 / per behandeling
Skinbooster / Profhilo
Profhilo vanaf โ‚ฌ 299 / per behandeling
Consult
Gratis consult

Kliniektarieven door Dokter Finn Kliniek Laren

Gespecialiseerd in
SkinboostersBotoxFillers
ProfhiloHuidverbeteringFillers met lidocaรฏneFiller oplossen
Collageen stimulerenRegeneratie
Kliniek opgericht2023
AdresEemnesserweg 14, 1251 NC Laren, Nederland
Dokter Finn Kliniek Laren

Actieve specialisten

FC
Dr. Fleur Cornelissen
Functie
Getalenteerd
Botox zone vanaf
โ‚ฌ 149
Filler per ml vanaf
โ‚ฌ 349
Bekijk deze specialist
MVDB
Drs. Maarten van den Broek
Functie
Getalenteerd
Botox zone vanaf
โ‚ฌ 149
Filler per ml vanaf
โ‚ฌ 349
Bekijk deze specialist
Drs. Mathijs de Haas
Drs. Mathijs de Haas
Functie
Getalenteerd
Botox zone vanaf
โ‚ฌ 149
Filler per ml vanaf
โ‚ฌ 349
Bekijk deze specialist
Drs. Broos van Alphen
Drs. Broos van Alphen
Functie
Getalenteerd
Botox zone vanaf
โ‚ฌ 149
Filler per ml vanaf
โ‚ฌ 349
Bekijk deze specialist

Dokter Finn Kliniek Laren Reviews

Ik vond het wel een hele leuke clinic!

ad

adm. mell

Reviewed on: June 18, 2026

Heel goed geholpen en er word duidelijk met je besproken hoe en wat. Blij met het resultaat ook!

J

J

Reviewed on: June 17, 2026

Ik ben zolang opzoek naar een kliniek met injectables. Zo gokte ik op dr Finn, het ontvangst door Sharon was een succes waardoor ik mij meteen op mijn gemak voelde. Ik heb nooit iets met...

Sa

Sann Behari

Reviewed on: June 12, 2026

Ontzettend goed geholpen, eerst door Willemijn in Utrecht en vervolgens door Ernst bij vestiging Laren. Kundige artsen die de tijd nemen en het juiste advies geven. Zeer blij met het natuurlijke resultaat.

Ma

Manouk

Reviewed on: June 10, 2026

Ik ben erg tevreden over mijn ervaring bij Dr. Finn in Laren. Het is een fijne praktijk waar persoonlijke aandacht echt centraal staat, niet alleen tijdens de behandeling, maar ook in de communicatie vooraf en...

Pa

Patricia Knottenbelt

Reviewed on: June 8, 2026

Ik kom inmiddels al langere tijd bij Dr Finn in Laren en ben iedere keer weer erg tevreden. Er wordt altijd goed geluisterd naar mijn wensen en het resultaat ziet er natuurlijk en mooi uit....

ro

romee Brandenburg

Reviewed on: June 5, 2026

St

Stal Gooischland

Reviewed on: June 5, 2026

pa

pauline broekman

Reviewed on: June 5, 2026

In Laren geweest bij Ernst. Fijn intakegesprek gehad. Ernst nam echt de tijd om naar mij te luisteren. Daarna een plan gemaakt. Ik blijf hier zeker terugkomen.

Ma

Maia Schmitz

Reviewed on: June 1, 2026

Ik ben bij beiden klinieken heel hartelijk ontvangen, Sharon is een super lieve vrouw die je professioneel te woord staat, Zowel Dokter Willemijn als dokter Ernst hebben mij super goed geholpen en echt gekeken wat...

Je

Jennifer Axwijk

Reviewed on: May 27, 2026

Fijne kliniek waar de tijd wordt genomen voor je wensen met als uitgangspunt een natuurlijk eindresultaat

Sa

Sanne Vermeij

Reviewed on: May 19, 2026

Erg fijne cosmetische kliniek! Warm ontvangst, je voelt je meteen welkom. De kliniek is schoon en professioneel en de expertise straalt ervan af. Er wordt goed geluisterd en eerlijk advies gegeven. Ik kom zeker terug!

Ro

Rosalie Naranjo Aguilera

Reviewed on: May 15, 2026

Dit is de tweede keer dat ik mijn lippen kom doen bij Dr Finn en ik ben weer super bij met het eind resultaat. Je wordt goed geรฏnformeerd over alles en ze controleren of je...

Do

Dominique van Beek

Reviewed on: April 15, 2026

Wat zo fijn is bij Dr Finn dat het laagdrempelig is en er goed naar je geluisterd wordt en daardoor voel je je gelijk op je gemak. Ik heb bij dr Maarten een aantal behandelingen...

Yv

Yvonne V Leeuwen

Reviewed on: April 7, 2026

Wat een fijn ontvangst door Sharon in Laren. Ze stelde me helemaal op mijn gemak. Ook tijdens de uitleg en behandeling werd er ruim de tijd genomen.

Mo

Monique Bruijn

Reviewed on: April 7, 2026

Wat een fijne kliniek! Ik ben zeer tevreden over de professionaliteit, vriendelijkheid en nazorg van Maarten van den Broek en assistente Sharon. Het feit dat er natuurlijk te werk wordt gegaan, is ook superfijn om...

An

Angel Of Angels

Reviewed on: April 7, 2026

Hele aardige dame Sharon. Denkt mee en geeft goede informatie

Hu

Huidcoach Monique in Baarn

Reviewed on: April 1, 2026

Super fijne ervaring bij Dokter Finn. Maarten van den Broek is deskundig, rustig en legt alles duidelijk uit waardoor ik met een gerust gevoel de behandeling inging. Ook de assistente was erg vriendelijk en zorgde...

A.

A. van Noort

Reviewed on: April 1, 2026

Zeer tevreden! Ik word fijn en kundig behandeld

Di

Diana Nentjes

Reviewed on: March 24, 2026

heel fijn personeel en mooi resultaat

La

Laura Bijster

Reviewed on: March 23, 2026

Ben echt heel vriendelijk en persoonlijk ontvangen door Sharon, lekker met een kopje koffie. Daarna voor de nabehandeling en toch een extra behandeling laten doen. Dat kon gelukkig binnen de tijd. Altijd een prettig contact...

BE

BETONBLOCK

Reviewed on: March 23, 2026

Iedere keer dat ik geweest ben, ben ik erg tevreden met het resultaatโ€ฆ ๐Ÿ‘Œ

Je

Jennifer van Amstel

Reviewed on: March 22, 2026

Ik heb recent voor het eerst een behandeling ondergaan in deze kliniek. De ontvangst was super vriendelijk en de kliniek oogde schoon en fris. Dokter Maarten heeft mij voorzien van deskundig en eerlijk advies. Blij...

Ru

Ruby Ann Stahlhof

Reviewed on: March 19, 2026

Aanrader!

je

jeffrey Vermeulen

Reviewed on: March 19, 2026

Super goede service, ze nemen de tijd, luisteren naar je, zijn super vriendelijk en het was echt top! Het verliep heel soepel, alles werd duidelijk en rustig uitgelegd. Heel erg blij mee!

be

beaudine

Reviewed on: March 18, 2026

Br

Bram Van Rosmalen

Reviewed on: March 18, 2026

Ik ben echt ontzettend tevreden over mijn ervaring bij Dr. Finn. Vanaf binnenkomst word je warm en vriendelijk ontvangen, wat meteen een geruststellend gevoel geeft. Dit was mijn eerste botoxbehandeling en ik vond het best...

Vi

Vianne Beugeling

Reviewed on: March 17, 2026

Bij binnenkomst werd ik ontvangen door een spontane vriendelijke dame. Over de behandeling ben ik heel tevreden. Ze nemen de tijd, luisteren goed naar wat je wilt en leggen alles rustig uit.

JH

JH

Reviewed on: March 16, 2026

Na een overname bij mijn vorige behandelaar ben ik op zoek gegaan naar een andere partij. Via een online zoektocht kwam ik bij DrFinn terecht, en daar ben ik heel blij mee. Ik ben ontzettend...

ML

ML B

Reviewed on: March 16, 2026

Ce

Celine Kortekaas

Reviewed on: March 11, 2026

Fa

Fabienne Baart

Reviewed on: March 6, 2026

Sa

Sandra de Dood

Reviewed on: March 4, 2026

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost Botox bij Dokter Finn Kliniek Laren?

Wat is de prijs van fillers bij Dokter Finn Kliniek Laren?

Wat voor reviews heeft Dokter Finn Kliniek Laren?

Wat is het adres van Dokter Finn Kliniek Laren?

Footer Example
Ontvang โ‚ฌ10 Korting!

Krijg korting op je eerste behandeling.

Ontvang direct je kortingscode en mis nooit meer een exclusieve deal.

× Fijn dat je er bent! Waar kunnen we je bij helpen?